INFORMATIE VOOR DEELNEMERS OMMEGANG

inschrijven

Wil je augustus ’17 één van de 2000 deelnemers aan de Virga Jesseommegang zijn? Vul vandaag nog het inschrijvingsformulier in!

downloads

contactgegevens verantwoordelijken ommegangsgroepen

groep wijk / parochie naam e-mailadres telefoon
1 Runkst (3 parochies) André Vanthienen a.vanthienen[at]skynet.be 0497 80 10 91
2 Kuringen St.-Gertrudis Johan Willems johanwillems50[at]hotmail.com 011 25 47 05
Kuringen St.-Jan Erik Aerts lyric[at]scarlet.be 011 22 95 32
3 Kiewit Karl Baeten karlbaeten[at]skynet.be 011 21 09 73
4 Banneux Dany Schroyen dany.schroyen[at]telenet.be 0478 96 80 31
Godsheide Mieke Bunkens mieke.bunkens[at]telenet.be 011 23 48 93
5 Catharina Roger Christiaens roger_christiaens[at]skynet.be 0473 51 65 38
Martinus Chloë Draslik chloedraslik[at]gmail.com 0474 55 40 77
6 + 7 Rapertingen Patrick Rosias patrick.rosias[at]group-ips.com 0495 51 69 71
Wimmertingen Karin Bas karin.bas[at]hotmail.com 0478 41 15 83
St.-Lambrechts-Herk Josiane Jorissen josiane.jorissen[at]hasselt.be 0493 52 00 35
8 Stevoort Maggy Vandersmissen maggy.vdsm[at]hotmail.com 0477 99 15 29
9 Stokrooie Theo Vallons theovallons[at]hotmail.com 011 87 18 01
Spalbeek Roland Thys thys.roland[at]skynet.be 011 25 47 77
Kermt Myriam Bortels myriambortels[at]hotmail.com 0496 04 43 05
tuilt Eddy Neven eddy.neven[at]skynet.be 0494 84 84 59
Tuilt Jef Claes claesjef[at]belgacom.net 0476 34 85 23
10 + 11 St.-Quintinus Magdaleen Moors magdaleenmoors[at]skynet.be 0495 54 80 68
H. Hart Bart Laenen bart[at]lcpatents.eu 011 25 27 88