INFORMATIE VOOR ROTTEN

Je wenst op een of andere manier mee te werken in een rot? De contactpersonen van de verschillende rotten helpen je graag verder!

Heb je met enkele buren plannen gesmeed om je straat of wijk tijdens de Virga Jessefeesten te versieren? Bezorg ons je gegevens door het aanmeldingsformulier in te vullen. We houden je dan op de hoogte van bvb. de mogelijkheden van ondersteuning.

contactpersoon virga jessecomité / werkgroep rotten

Maarten Snoeks – rotten [at] virgajessefeesten.be

info

De #VirgaYesMobiel komt graag eens langs op jouw straatactiviteit. Je kan ze online reserveren.

Documenten

Groendienst & PR8

Vergunningsaanvraag plaatsing versiering op openbaar domein

Aanvraagformulier activiteiten Virga Jessefeesten

Bestelformulier vlaggen

Bestelformulier Virga Jesseborden

Algemene rottenvergadering 15/06/2016

Algemene rottenvergadering 2/03/2017

LIJST VAN DE ROTTEN

Aldestraat         
Maricha Jadoulle: 0485 86 55 32 – info[AT]jadoulle.com

Badderijstraat
Jan Boelen: 0477 41 81 54 – boelenster[AT]gmail.com

Bampslaan-Stationsplein
Patrick Groven: 0477 81 36 46 –  sgroven[AT]hotmail.com

Botermarkt
Luc Orye: 011 23 53 49 – luc[AT]oryesport.be

Capucienenplein 
Willy Claes: 0473 80 76 92

Catharina           
Roger Christiaens: 0473 51 65 38 – roger_christiaens[AT]skynet.be

de Gerlachestraat
Marc Collett: 0475 45 05 71 – marc.collett[AT]@telenet.be

de Schiervellaan             
Guido Quintens: 0495 24 13 48 – guido.quintens[AT]telenet.be

De Schors
Paul Maes: 0477 45 24 28 – paul.maes5[AT]telenet.be

Demerstraat   
Jeannine Franssen: 011 22 42 58 – juweliersfranssen[AT]hotmail.com

Diesterstraat 
Rita Kempeneers: 011  22 63 30 – apotheek.kempeneers[AT]telenet.be

Dokter Willemsstraat
Jeffrey Tackoen: 0473 45 27 61 – jeffrey[AT]elbocado.be

Grote Markt 
Pascal Byloos: 0476 31 08 30 – pascale[AT]plazzahasselt.be

Guffenslaan 
Jan Gruyters: 0474 07 51 05 – jan.gruyters[AT]gmail.com

Guido Gezellestraat 
Anne-Marie Martens: 0474 33 40 17 – am.martens[AT]telenet.be

Havermarkt- Ridder Pormanstr. Maagdendries       
Stephan Appeltans: 011 30 11 00 – info[AT]linders-advertising.be

Hemelrijk – Persoonstraat  
Ann Rombouts: 011 35 13 75 – info[AT]hemelhuys.be

Dorpsstraat
Sus Driesen: 0478 20 14 48 – sus.driesen[AT]pandora.be

Hoogstraat
Sara Davidson: 0473 65 12 07 – japansetuin[AT]hasselt.be

Isabellastraat
Erik Briers: 0475 25 95 54 – erikbriers[AT]telenet.be

Jachthaven Kanaalkom
Gislain Bikkems: 0472 84 44 36 – gislainbikkems[AT]gmail.com

Jeneverplein- Witte Nonnenstraat    
Filip Vanheusden: 011 24 32 28 – info[AT]borrelhuis.be

Kapelstraat – O.L.V.-straat 
Jacques Weyens: 0495 20 22 41 – quetin[AT]telenet.be

Kempische Wijk (Kempische Steenweg en zijstraten)
Raymond Quetin: 0498 66 09 47 – raymond.quetin[AT]telenet.be

Kolonel Dusartplein – Martelarenlaan – Koning Boudewijnlaan-Guldensporenplein

Koning Albertstraat 
Karin Koppers: 011 22 10 30 – raf[AT]donvil.com

Leopoldplein-Guffenslaan (tot Toekomststraat en Sint-Jozefstraat)
Guido Quintens: 0495 24 13 48 – guido.quintens[AT]telenet.be

Lombaardstraat – Groenplein – Zwanestraat
Frank Gruyters: 011 22 82 86 – f.gruyters[AT]gmail.com

Luikersteenweg – Park Villers – Hefveldstraat – Windstraat – Oude Luikerbaan – Helbeekplein  
Eric Gilissen: eric.gilissen[AT]notaris.be

Melkvoetstraat  
Els Vaninbroukx-Germeaux: 0486 07 70 78 – els.germeaux[AT]pandora.be

Maastrichtersteenweg
Marie-José Smeets: 0479 38 39 23 – mariejosee.smeets[AT]telenet.be

Maastrichterstraat Den Heuvel
Adrienne Lenssen: 0473 88 46 19 – adrienne.lenssen[AT]hotmail.com

Manteliusstraat – Vrijwilligersplein
Jos Vlayen: 0494 36 68 78 – jos.vlayen1[AT]skynet.be

Molenpoort – Kattegatstraat -Gasthuisstraat
Jeanine Michiels: 0472 47 44 56 – jeanine-michiels[AT]skynet.be

Paardsdemerstraat-Bonnefantenstraat
Ghislain Theunissen: 0479 99 04 38 – ghislain.theunissen[AT]telenet.be

Patio de Eénhoorn 
Philippe Rotsaert: 0471 57 25 61 – philippe.rotsaert[AT]outlook.be

Ridderstraat
Vera Verhuizen: 011 26 21 60 – info[AT]studio-ve.be

Schrijnwerkersstraat
Peter Tholen: 0494 33 64 68 – bvbajoline[AT]gmail.com

Sint-Corneliusstraat   
Bart Cuyvers: 0477 78 86 14 – bart.houtatelier[AT]gmail.com

Sint-Jozefstraat

Thonissenlaan
Ludo en Treesje Geurts-Cajot: 0495 69 97 36 – treesjecajot[AT]hotmail.com

Toekomststraat-A. Rodenbachstraat
Bruno Ruysschaert: 0479 02 66 98 – bruno.ruysschaert[AT]telenet.be

Truiderpoort-Weggevoerdenstraat
Raf Donvil: 0472 45 91 39 – raf[AT]donvil.com

Willekensmolenwijk – Sint-Jansplein 
Freddy Jaspers: 0475 22 58 59 – freddyjaspers[AT]hotmail.com

Walputstraat
Jaak Maris: 0496 54 45 40 – maris.hausman[AT]telenet.be

Windmolenstraat-Stadsomvaart-Kunstlaan
Johny Thijs: 0486 60 62 66 – johnny_thijs[AT]yahoo.com

Zuivelmarkt 
Frans Brepoels: 0498 11 14 99 – brepoels.frans[AT]gmail.com